Fotbalisté válcují okresní přebor: Rožďalovice - Kost.Lhota A 1:2 (0:2)

vloženo: 31. 10. 2013 | Fotbal

Do Rožďalovic vypravil dne 26.10.2013 fotbalový oddíl pro fanoušky autobus a vyplatilo se! Naše áčko potvrdilo svou neporanitelnost sedmým vítězstvím v řadě na hřišti silného soupeře z čela tabulky. Skórovali jsme z protiútoků, když v 5. minutě se trefil Roman Fink a další gól přidal do poločasu Michal Mácha. V brance nás výborným výkonem podržel jeho bratr Jirka Mácha a domácí ho překonali až těsně před koncem zápasu. V předchozím kole rozstřílelo naše A-mužstvo doma Kostomlaty 6:0.
Odkazy: komentáře k zápasům áčka, videa z utkání s Kostomlaty – 1.poločas2.poločas (rozhovor s trenérem), průběžné tabulky.

Nedostáváte ještě lhotské aktuality do vaší emailové schránky?
Po odeslání svého emailu budete ihned vědět o všem důležitém v obci. Nebo si nainstalujte aplikaci Česká obec a vše důležité se ihned objeví ve vašem mobilu. elektronické služby