Jaro 2008

Libice vystřídala na chvostu Přerov

Nymbursko - Fotbalisté Přerova se po dlouhé době odpoutali ze dna tabulky. Na chvostu je vystřídala Libice. Ale v Přerově se hodně červenalo. První tři celky okresního přeboru vyhrály.

Kostelní Lhota – M. Králové 0:1

V prvním poločase branka nepadla, ale o něco lepší byli hostující fotbalisté. Ti však po přestávce polevili a mírně navrch měli pro změnu domácí. Zápas rozhodla jediná branka, kterou dal v 73. minutě z trestného kopu Eliáš.

„Prohrát jsme si určitě nazasloužili,“ litoval po utkání vedoucí domácího mužstva Petr Láska.

„Ve druhém poločase byli domácí lepší, my jsme polevili,“ uvedl Přemysl Horyna, trenér Městce. „Po brance nás domácí zatlačili, ale naštěstí jsme výhru uhájili,“ radoval se hostující kouč.

Branka: 73. Eliáš. Rozhodčí: Malý. ŽK: 4:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Kostelní Lhota: J. Mácha, Vácha, Holešovský, Beránek, Láska – Sládek, Pokorný, Janoušek, Telipský – T. Drobný (46. M. Drobný), M. Mácha (73. Houdek).

Městec Králové: Mojžíš – Konhefr, Krejčí, Eliáš, Poděbradský – Sýkora, Radek Libánský (75. Hejduk), Suchochleb, Rudolf LibánskýVelenský, Kafka (85. Novotný).

První dva týmy opět nezaváhaly

Nymbursko - Mračna v okresním přeboru se rychle stahují nad fotbalisty Libice. Situace v dolní polovině tabulky slibuje drama do posledního kola.

Rožďalovice B – K. Lhota 0:0

V zápase sousedů v tabulce branka nepadla. Hosté měli jedinou šanci, ale trefili tyč. Rožďalovice měly několik šancí, ovšem skórovat se jim také nepodařilo.

„První poločas byl nezáživný, my jsme ho prohospodařili. Ve druhém jsme měli dost šancí, ale góla prostě nedáme. Musím říct, že mě hosté překvapili svou houževnatostí,“ pochválil soka hrající trenér domácích Miloš Hojsák.

„Ve druhém poločase nás soupeř přitlačil, ale my jsme bojovností a taktickým výkonem uhájili remízu,“ řekl trenér Kostelní Lhoty Jan Mlynarčik.

Rozhodčí: Voborník. ŽK: 2:4. Diváci: 80.

Rožďalovice B: Borecký – Vlček, Švábenský, Veselý, J. Hojsák – J. Nechánský, M. Hojsák, Valeš (75. Kapal), Blažek – Daneš (46. Hůlek), Beneš.

Kostelní Lhota: J. Mácha – Vácha, Beránek, Pokorný, Láska – Sládek, Janoušek, Andrle (85. Forman), Ulrich (75. Ostřížek – Houdek, T. Drobný.

Nejvíce gólů má stále Kukla z Polabanu B

Nymbursko - V této rubrice porovnáváme střelce fotbalového okresního přeboru, vyšších soutěží a také brankáře z nymburského okresu.

OKRESNÍ STŘELCI

16 – Kukla (Polaban B), 12 – Koula (Poříčany), Müller (Milovice), 8 – Neagu (Kostomlaty), Pilař (Běrunice), Štefík, Martin Vančura (Pátek), Beneš (Libice), 7 – Fiala (Polaban B), Velenský (M. Králové), M. Hojsák (Rožďalovice), 6 – Král (Kovanice), Valíček, Hůlka (Krchleby), Martínek (Polaban B), Doubek (Poříčany), Brzák (Běrunice), Š. Svoboda (Pátek), P. Petráš (Milovice), M. Mácha (Kost. Lhota), 5 – Osmanovič (Krchleby), 4 – Chmel (Kovanice), Bulvas, Bareš (Přerov), R. Růžička (Polaban B), Moravec (Poříčany), R. Lehký (Běrunice), Kafka, Suchochleb, Eliáš (M. Králové), Beneš (Rožďalovice), Mencl (Milovice), T. Drobný (Kost. Lhota), Toupal (Libice).

OKRESNÍ BRANKÁŘI

7 – Fišer (Milovice), 5 – Mach (Kovanice), J. Mácha (K. Lhota), 4 – Mojžíš (M. Králové), Špígl (Rožďalovice), 3 – Havelka (Polaban B), Touš (Kostomlaty), L. Pulda (Hr. Jeseník), Borecký (Rožďalovice), 2 – Skuhravý (Přerov), Pecka (Krchleby), Starý (Poříčany), K. Chrastný, Kropáček (Běrunice), Botnari (Pátek), 1 – Vymazal (Poříčany), P. Tykva (Kostomlaty), Ostřížek (K. Lhota).

Béčko Polabanu zaváhalo v Kostelní Lhotě

Nymbursko - Nejlepší útok soutěže nedokázal proti nejlepší obraně soutěže nic vymyslet. První Nymburk ztratil v Kostelní Lhotě dva body a druhé Milovice se přiblížily. Ve čtvrtém jarním kole lídr okresního přeboru poprvé zaváhal. Na hřišti Kostelní Lhoty, která má za celou sezonu nejméně obdržených branek, nedokázal nejlepší útok soutěže vstřelit gól. Odjel tak s remízou 0:0.

Překvapivý výsledek se zrodil v Libici nad Cidlinou. Domácí tým, který se potácí na posledním místě tabulky porazil Poříčany. I když překvapivý výsledek... Poříčany se totiž na jaře trápí a nezískaly zatím ani bod.

Důležité tři body si připsal o záchranu bojující Přerov.

Do konce soutěže zbývá devět zápasů a vzhledem k situaci v I.B třídě, kde je namočeno v sestupovém pásmu trio týmů z nymburského okresu, musí být v pohotovosti všechny týmy od sedmého místa dolů.

Kostelní Lhota – Polaban B 0:0

Domácí tým, který dostal ze všech týmů v okresním přeboru nejméně branek, udržel čisté konto i proti prvnímu týmu tabulky. Velký podíl na tom měl hlavně brankář Jiří Mácha, který svůj tým hlavně v prvním poločase podržel. „Soupeř ukázal v první půli svoji sílu,“ gól ale dát nedokázal, řekl kouč Kostelní Lhoty Jan Mlynarčík. Jeho tým hrál ve druhé půli bez vyloučeného M. Máchy. “Byl přísně vyloučen a ovlinilo to další vývoj zápasu. Chtěli jsme ho rozhodnout ve svůj prospěch,“ dodal Mlynarčík „Domácí tým se celých devadesát minut bránil. Jenže pro nás to bylo zakleté. Vybrali jsme si špatný den a doufám, že je to za náma,“ řekl vedoucí družstva Polabanu Karel Kovacs.

Rozhodčí: Jeník. ŽK: 5:2. ČK: 43. M. Mácha (K. Lhota). Diváci: 80.

K. Lhota: J. Mácha – Vácha, Holešovský, Beránek, Láska – T. Drobný, Pokorný, Janoušek (88. Sládek), Telipský – M. Michal, Houdek (68. M. Drobný)
Polaban B: Havelka – Poklop, J. Grešula, Kukla, M. Košvanec – Babic (46. L. Růžička), Vagenknecht, Jeřábek, Martinec – Martínek, R. Růžička.

V boji o záchranu okresního přeboru pořádně přituhuje

Nymbursko - V čele okresního přeboru není nic nového. Zato na chvostu bude ještě pořádně dusno.

Běrunice – Kostelní Lhota 1:1

Hosté po poločase vedli nejtěsnějším rozdílem, ale o výhru nakonec přišli.

„Remíza je zasloužená,“ vyhrkl kouč Běrunic Luboš Vlach. „Zápas byl vyrovnaný a hrálo se dost tvrdě,“ uvedl Vlach.

„Byli jsme lepším týmem a za stavu jedna nula jsme neproměnili několik vyložených šancí,“ oponoval sekretář Lhoty Tomáš Ulrich. „Domácí si bod nezasloužili,“ dodal.

Branky: 85. M. Lehký – 28. Telipský. Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Běrunice: K. Chrastný – Poláček, Zima, J. Janouch, M. Lehký – M. Chrastný, M. Mašinda (30. Kříž), Vaňura, Černý – Pilař, Brzák.

Kostelní Lhota: J. Mácha – Vácha, Holešovský, Beránek, Láska – Sládek (80. Ulrich), Pokorný, Janoušek, Telipský – Houdek (65. M. Drobný), T. Drobný.

IV. třída – skupina A

Milčice – Milovice B 1:1, VykáňKounice B 2:2, Přerov B – Chrást hosté nepřijeli, Třebestovice – K. Lhota B 5:0, St. Lysá – Poříčany B 5:1, StratovDrahelice 2:3.

Nymbursko – V devatenáctém kole okresního přeboru:

Kostelní Lhota – Poříčany 0:1

Poříčany se výsledkově chytily. Po čtyřech úvodních prohrách vyhrály podruhé v řadě. Naopak pro Kostelní Lhotu to byla teprve druhá jarní porážka.
Zápas rozhodla jediná branka, kterou dal střídající hrající trenér Poříčan Roman Marušák. „Kluci říkali, že to byl dobrý tah trenéra,“ smál se jediný střelec zápasu.

Zatímco domácí si prohrou situaci v tabulce hodně zkomplikovali, Poříčany zamířily do klidnějších vod.

„My jsme chtěli vyhrát, ale na hřišti to tak nevypadalo. Ale nám chyběli hráči. Prohrou jsme si zkomplikovali situaci,“ uvedl vedoucí domácího týmu Tomáš Ulrich.

„Splnili jsme taktickém pokyny. Jeli jsme si pro bod. Po dvaceti minutách bylo jasné, že kdo dá gól, vyhraje. Chvílemi to byla bída, ale jsem spokojen s výhrou,“ radoval se Roman Marušák, hrající kouč hostí.

Branka: 75. Marušák. Rozhodčí: Hlavička. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Kostelní Lhota: J. Mácha – Vácha, Beránek, Pokorný, Láska – Štok, Janoušek, T. Drobný, Ulrich – Houdek, M. Drobný.

Poříčany: Starý – Kondor, Zedník, Černý, Bečka – Holler, Ondruš, Moravec, Skála (69. Marušák) – Kracman, Horyna.

StratovMilčice 2:5, Drahelice – St. Lysá 0:2, Straky B – Třebestovice 2:1, K. Lhota B – Přerov B 1:1, Chrást – Vykáň 7:1, Kounice B – Milovice B 2:3.

Nymbursko - Dvacáté kolo odehráli fotbalisté v okresním přeboru.

Pátek – Kostelní Lhota 0:0

V Pátku se hrál spíše bojovný zápas bez větších šancí. Největší šanci první půle zahodili hosté, když hlavička M. Máchy mířila z malého vápna nad branku Botnariho. Domácí měli po centru Svobody a hlavičce Bulíře jedinou vážnější šanci ve druhém poločase. Ta skončila v náruči brankáře Kostelní Lhoty. Pět minut před koncem nechala obrana Pátku volného Telipského, ten asi v největší šanci zápasu zaváhal a zápas tak skončil bez branek. „Proti zatím nejslabšímu soupeři jsme znovu nedokázali dát gól. Takhle se o záchranu nehraje,“ řekl po zápase vedoucí družstva Kostelní Lhoty Tomáš Ulrich.

Rozhodčí: Hlavička. ŽK: 0:3. Diváci: 80.

Pátek: Botnari – Miloš Vančura, Junek, Vyleťal, Bureš – Zumr, Bulíř, Š. Svoboda, Bezděčný – Vaněk, Martin Vančura (46.Mrázek).

Kostelní Lhota: J. Mácha – Vácha, Beránek, Andrle, Láska – Sládek, Pokorný, Janoušek, Telipský - M. Mácha, M. Drobný (46. Ulrich).

Milovice prohrály a o nejlepším týmu přeboru je už asi rozhodnuto

Nymbursko - O vítězi okresního přeboru je zřejmě rozhodnuto. Po zaváhání Milovic vede Polaban Nymburk B už o šest bodů, má lepší vzájemné zápasy a má tak nakročeno do I.B třídy. Do konce zbývá jen pět kol.

Kostelní Lhota – Milovice 1:0

V tvrdém utkání ukázali hosté, proč bojují o čelo. Byli rychlejší a lepší. Ve 30. minutě musel rozhodčí utkání na deset minut kvůli prudkému dešti přerušit. Chvíli po návratu na hřiště po faulu vyloučil domácího Janouška. Hosté pak vystupňovali převahu, ale nejlepší obrana v soutěži odolávala. V 53. minutě se síly na hřišti srovnali, když viděl červenou kartu i milovický Štefík. Domácí pak svoji hru zlepšili a začali se prosazovat v brejcích. V 70. minutě šel po ideální přihrávce Telipského Mácha sám na brankáře a jediným gólem rozhodl zápas. V 78. minutě viděl daší milovický hřáč červenou kartu. Přestože hráli hosté jen v devíti, hnali se za vyrovnáním. To se jim ale nepovedlo a kdyby byli domácí při svých šancích přesnější, mohly Milovice inkasovat druhý gól. „Musím naše hráče pochválit za nejlepší výkon v sezoně. Hosté si zápas prohráli sami,“ řekl vedoucí družstva Kostelní Lhoty Tomáš Ulrich. „Je to pro nás strašné zklamání. Jsme realisti a je jasné, že jsme definitivně přišli o postup. Nemůžeme se na nic vymlouvat. Sami jsme se o něj připravili,“ řekl kouč Milovic Roman Magada.

Branka: 70. M. Mácha. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 4:4. ČK: 1:2 (35. Janoušek – 53. Štefík, 78. Roth). Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Kostelní Lhota: J. Mácha – Vácha, Holešovský, Beránek, Láska – Janoušek, Sládek (65. M. Mácha), Pokorný, Telipský (84. Ulrich) – Andrle, Houdek.

Milovice: Fišer – Roth, Fiala, Říha, Novák – Plecitý, Mencl, Beneš, Růžička – Müller, Štefík, střídali J. Petráš, P. Petráš a Palička.

DraheliceTřebestovice 0:3, Chrást – Kounice B 8:2, Stará Lysá – Milčice 6:0, Poříčany B – Přerov B 1:1, Straky B – Vykáň 2:2, Kostelní Lhota B – Milovice B 0:5

Polaban B kráčí za postupem, boj o záchranu je otevřený

Nymbursko - Sice se ještě bude hrát o dvanáct bodů, ale jen těžko lze předpokládat, že si Polaban nechá utéct postup. Situace ale bude hodně dramatická na chvostu tabulky.

Libice – Kostelní Lhota 0:4

Hosté rozhodli o svém důležitém vítězství až po přestávce. První dějství skončilo bez branek, když blíže gólu byli dvakrát hráči Kostelní Lhoty. Za stavu 0:4 ještě hostující brankář Jiří Mácha neproměnil pokutový kop.

Libice je už smířena se sestupem. „K pádu do nižší soutěže jsme se odsoudili už dříve. Teď už se připravujeme na další sezonu,“ uvedl hrající manažer klubu Radek Holub.

Naopak spokojeni s vítězstvím byli v hostujícím táboře. „Jsem spokojen, úkol přivézt tři body jsme splnili,“ radoval se předseda lhotského klubu Jaroslav Pavlík.

Branky: 47. a 63. T. Drobný, 55. Telipský, 68. M. Mácha. Rozhodčí: Kopiště. ŽK: 2:1. ČK: 57. Pokorný (Kost. Lhota). Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Libice: Prokeš – Lhoták, Homola, Leština, Vokál – R. Holub (35. Zdražil), Semrád, Měchejř, Kučera – Beneš, Faltýsek.

Kostelní Lhota: J. Mácha – Vácha, Beránek, Holešovský, Láska – Janoušek, Pokorný, Houdek, Telipský (82. Ulrich) – M. Mácha (76. M. Drobný), Sládek (35. T. Drobný).

Okresní přebor: Polaban je krůček od postupu!

Nymbursko - Rezerva nymburského Polabanu je jen malý krůček od postupu do I.B třídy. K jistotě jí stačí tři body ze tří zápasů. Boj o sestup bude možná ještě hodně zajímavý.

Kostelní Lhota – Krchleby 2:6

Než se domácí rozkoukali, prohrávali po dvou minutách o dva góly. Domácíím v zápase selhala jejich nejsilnější zbraň – obrana a brankář. Když Lhota snížila na 2:3, vypadalo to na drama. Opak byl ale pravdou. Hosté dali čtvrtou branku a domácí odpadli. Výsledkem toho byly další dvě trefy v domácí síti.

„Hodně jsme si situaci zkomplikovali, ale do konce soutěže jsou ještě tři kola,“ hlesl Tomáš Ulrich, vedoucí domácího mužstva.

„Povedlo se nám dát rychlé dva góly,“ pochvaloval si krchlebský kormidelník Milan Blažek. „Jsme rádi, že jsme vyhráli, protože to pro nás byly důležité tři body. Ve Lhotě se těžko vyhrává, ale my jsme hráli dobře. Pomohly nám ty úvodní rychlé branky,“ řekl Blažek.

Branky: 9. a 25. Janoušek (2. z PK) – 2. a 47. Hůlka (2. z PK), 15. a 84. Rys, 1. Červinka, 78. Hurych. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 2:2. ČK: 64. M. Mácha (Kost. Lhota). Diváci: 50. Poločas: 2:3.

Kostelní Lhota: J. Mácha – Vácha, Holešovský (70. M. Drobný), Beránek, Láska – T. Drobný (55. Sládek), Janoušek, Pokorný, Telipský – Houdek (82. Ulrich), M. Mácha.

Krchleby: T. Drahokoupil – Z. Drahokoupil (85. Klár), Pulda, Maruška, Soukal – J. Kubík, Hůlka, Ditrich, Valíček – Červinka (70. L. Hurych), Rys.

Stará Lysá – Třebestovice 3:3, Stratov – Přerov nad Labem B 3:2, DraheliceVykáň 2:6, Poříčany B – AFK Milovice B 4:2, Straky B – Kounice B 1:5, Kostelní Lhota B – Chrást 4:3.

Okresní přebor: Vítězem je béčko Polabanu Nymburk

Nymbursko - Dvě kola před koncem soutěže se rozhodlo, kdo vyhraje letošní okresní přebor a postoupí do krajské I.B třídy. Rezerva nymburského Polabanu má už nedostižný náskok osmi bodů.

Kovanice – Kostelní Lhota 0:3

Kovanické trápení pokračuje. Tým prohrál už čtyři zápasy za sebou (se skóre 5:17) a je na potencionálním sestupovém místě (pouze jestli sestoupí dva okresní týmy z I.B třídy). „Je to bída,“ hlesl trenér Kovanice Jaroslav Král. Jeho tým je totiž hodně blízko sestupu. Naopak v Kostelní Lhotě můžou slavit. Nováček soutěže přežil díky výhře první sezonu. „Chtěl bych naše hráče pochválit. Důležitý zápas zvládli bez problému. Příští rok se můžeme těšit znovu na okresní přebor,“ řekl vedoucí mužstva Kostelní Lhoty Tomáš Ulrich.

Během utkání mohli jít domácí do vedení, jenže Chmel trefil jen tyč. Od té doby byli hosté lepším týmem.Ve 27. minutě dal vedoucí gól M. Mácha a na začátku druhé půle přidal další trefu panenkovským dloubákem Janoušek a nasměroval Kostelní Lhotu k záchraně. Domácí hráli v závěru vabank a inkasovali do otevřené obrany ještě třetí gól. „Podali jsme hodně nezodpovědný výkon. Jakoby naši hráči vůbec nevěděli, že jsou na sestup a čekali, že jim výhra sama spadne do klína,“ zlobil se Král. Ten se pomalu musí smiřovat s tím, že Kovanice zřejmě spadnou. „Myslel jsem, že to proti tomuto soupeři zvrátíme. Počítal jsem s výhrou. Bohužel. Hosté byli ve všem lepší,“ dodal Král.

Branky: 27. a 75. M. Mácha, 53. Janoušek. Rozhodčí: Kopiště. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Kovanice: Mach – Kunc, Šmejcký, Šnídl, Janovský – Kuchař, Kopecký, Král (60. Zlámaný), M. Krejčík – Chmel (60. Líbal), Štácha.

Kostelní Lhota: J. Mácha – Andrle, Beránek, Holešovský, Láska – Janoušek, Pokorný, Houdek, Telipský – M. Mácha (80. Ostřížek), Ulrich (76. M. Drobný).

Mezi sestupujícími jsou už také Kovanice!

Nymbursko - Mužstvo Kovanic doplnilo dvojici jasných sestupujících. K Libici a Přerovu se přidaly Kovanice. Po pádu Jíkve a Kounic z krajské I.B třídy padají z okresního přeboru tři celky.

Kostomlaty – Kostelní Lhota 1:0

Pohlednému utkání plnému šancí chyběly jen góly. Zápas rozhodla jediná trefa, kterou nasměroval obránce Kostelní Lhoty Andrle do vlastní branky.
V 77. minutě šel domácí Novotný sám na bránu, ale nedal. Atejně se „dařilo“ hostům o minutu později. Vyrovnání viselo na vlásku, ale Lhotě se nepodařilo proměnit další dvě příležitosti. V nastavení byl vyloučen kostomlatský Petr Dvořák.

„Hrálo se nahoru dolů, bylo to pěkné utkání, které mohlo skončit asi 4:4. I když jsme rádi, že jsme vyhráli, zápasu by asi slušela remíza,“ přiznal vedoucí domácího týmu Josef Petráš a vrátil se k vyloučení. „Dvořák se nechal vyprovokovat. Bylo to zbytečné, ale myslím, že ven měl jít i hráč soupeře.“

S hodnocením střetnutí kostomlatským vedoucím souhlasil i vedoucí hostujícího mužstva Tomáš Ulrich. „Zápasu fakt chyběly jen góly. Jinak to bylo pohledné utkání. A když soupeř nemohl dát branku, museli jsme si ji dát sami,“ smál se Ulrich. „Šance si vytvoříme, ale neproměňujeme je.“

Branka: 49. vlastní Andrle. Rozhodčí: Křivka. ŽK: 0:2. ČK: 90 + 5. Petr Dvořák (Kostomlaty). Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Kostomlaty: Touš – Zinek, Janata, Houdek, J. Malinek – Jeník, Neagu, Pavel Dvořák (76. Petr Dvořák), Holcman – Novotný (85. Gruntman), Zalabák.

Kostelní Lhota: J. Mácha – Láska, Holešovský, Andrle, Beránek – Ulrich (70. Ostřížek), Pokorný, T. Drobný, Janoušek – M. Mácha, Sládek (46. M. Drobný).

TřebestoviceMilčice 2:3, Stará Lysá – Vykáň nehlášeno, Stratov – Milovice B 0:2, DraheliceKounice B 1:2, Poříčany B – Chrást 1:3, Straky B – Kostelní Lhota B 1:2.

Poslední kolo odehráli v letošní sezoně fotbalisté v okresním přeboru.

Kostelní Lhota – Přerov 0:4

Fotbalisté Přerova, kteří sestupují do III. třídy, se v posledním utkání ukázali v dobrém světle. Soupeře přehráli lepší kombinací a zaslouženě vyhráli. „Chyběli nám čtyři hráči ze základní sestavy a na Přerov jsme prostě neměli,“ řekl vedoucí družstva Kostelní Lhoty Tomáš Ulrich. „Hosté více bojovali, byli rychlejší a přehrávali nás ve středu pole. Přerov, který sestupuje, nás svoji hrou dost překvapil. Přes léto nás čeká hodně práce,“ dodal Ulrich.

Branky: 40. a 65. Koštíř, 5. Kadeřávek, 85. Šorel. Rozhodčí: Křivka. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Kostelní Lhota: Ostřížek – Andrle, Beránek, Štok, Láska – Ulrich, Sládek, Pokorný, Janoušek – M. Mácha (60. J. Mácha), M. Drobný.

Přerov: Skuhravý – Cílek (60. Šorel), Čurda, Švancara, NeuhauselGaško, Kadeřávek, Bareš, ŠčastnýGalbavý, Koštíř.

Chrást – Drahelice 4:1, Kounice B – Stratov 1:3, Přerov B – Třebestovice 6:4, Milčice – Straky B 3:1, K. Lhota B – Poříčany B 1:3, Milovice B – Stará Lysá 2:1

Známe nejlepší kanonýry i brankáře

Nymbursko - Na konci sezony jsme rekapitulovali. Nejlepšími střelci jsou Mareš, David Novák a Kukla, nejvíce vychytaných nul mají Doležal, Heimrath a Mácha.

Brankáři okresního přeboru: Mácha udržel vedení

10 – J. Mácha (Kost. Lhota), 9 – Fišer (Milovice), 8 – Havelka (Polaban B), 7 – Touš (Kostomlaty), Mach (Kovanice), Mojžíš (M. Králové), 6 – Skuhravý (Přerov), 5 – Špígl (Rožďalovice), 4 – Borecký (Rožďalovice), L. Pulda (Hr. Jeseník), Botnari (Pátek), 3 – Starý (Poříčany), 2 – Pecka (Krchleby), K. Chrastný, Kropáček (Běrunice), 1 – Vymazal (Poříčany), P. Tykva (Kostomlaty), Ostřížek (K. Lhota), Prokeš (Libice), Vaněk (Pátek)

Střelci okresního přeboru: Kukla dal čtyřiadvacet branek!

24 – Kukla (Polaban B), 21Müller (Milovice), 18 – Fiala (Polaban B), 17 – Hůlka (Krchleby), 16 – Král (Hr. Jeseník), Beneš (Libice), 15 – Doubek (Poříčany), 13 – Pilař (Běrunice), Rys (Krchleby), 12Koula (Poříčany), J. Petráš (Milovice), 11 – Bareš (Přerov), 10 Neagu (Kostomlaty), J. Najmon (Rožďalovice), Martin Vančura (Pátek), M. Mácha (Kost. Lhota), Valíček (Krchleby), 9 – Miloš Hojsák (Rožďalovice), Král (Kovanice), 8Štefík (Pátek), Velenský (M. Králové), 7 – Chmel, Štácha (Kovanice), Martínek (Polaban B), Osmanovič (Krchleby), Brzák (Běrunice), Š. Svoboda (Pátek), Mencl, P. Petráš, Beneš (Milovice), Procházka (Hr. Jeseník), 6 – R. Růžička, Martinec (Polaban B), T. Drobný, Janoušek (Kost. Lhota), Valeš (Rožďalovice), Moravec (Poříčany), Vaňura (Běrunice), 5Vagenknecht (Polaban B), Galbavý (Přerov), Beneš (Rožďalovice), Červinka (Krchleby), Měchejř (Libice), Ott (Hr. Jeseník), Zalabák (Kostomlaty), Z. Hradečný, Kafka (M. Králové), 4Bulvas, (Přerov), R. Lehký, M. Mašinda (Běrunice), Suchochleb, Eliáš (M. Králové), Fiala (Milovice), Toupal (Libice), Houdek, Jeník (Kostomlaty), Adamovič, Marušák (Poříčany), Hurych, (Krchleby), Bulíř (Pátek), L. Růžička (Polaban B)Eliáš (M. Králové), Fiala (Milovice), Toupal (Libice), Houdek, Jeník (Kostomlaty), Adamovič, Marušák (Poříčany), Hurych, (Krchleby), Bulíř (Pátek), L. Růžička (Polaban B)