Závěr fotbalové sezóny s gardou Sparty Praha

Za velkého zájmu diváků sehráli naši fotbalisté v pátek 21.6.2019 exhibiční utkání s bývalými hráči AC Sparty Praha. Slavnostní výkop provedl náš nejstarší bývalý fotbalista Zdeněk Čapek. Hrálo se na 2 x 35 minut a poločas jsme vyhráli 2:1 zásluhou našeho brankáře Jirky Máchy, který měl při množství sparťanských tutovek víc štěstí než rozumu. O přestávce si naši žáci vyzkoušeli pokutové kopy proti brankáři Sparty. Do druhého poločasu náš tým prostřídal a Sparťany posílil předseda fotbalistů Kostelky Mirek Štok. To se projevilo na konečném skóre 2:4 a tím i vítězství staré gardy Sparty. Naše góly vstřelili Michal Mácha a Lukáš Bláha. Za Spartu skórovali: Flachbart, Stracený, Koloušek a Trval.
Odkazy: celá fotogalerie,  konečné tabulky 2018/19, výsledky a komentáře A-mužstva.                                     –ZM–